O nas

AWsportowy zespół tworzą ludzie młodzi i zaangażowani z doświadczeniem i wykształceniem pedagogicznym instruktorzy pływania.

Autorytet budujemy przez właściwe podejście do dzieci, głównie dając dobry przykład i szacunek. Wzmacniamy w dzieciach wytrwałość, systematyczność, odwagę a przede wszystkim wiarę w siebie i własne możliwości. Pomagamy przełamać lęk przed wodą, poczuć się swobodnie w środowisku wodnym. Uczymy jak zachować bezpieczeństwo w wodzie i w pobliżu niej. Wzbudzamy ciekawość środowiskiem wodnym przedstawiając jego pozytywne strony i piękno.

Jednocześnie sami staramy się doskonalić, aby oferować naszym klientom efektywne i profesjonalne zajęcia.

 

Kadra

 
 
 
 
 
Anna Grzybczyk
 
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktorka pływania, turystyki rowerowej, fitness oraz kierownik wypoczynku i wychowawca kolonijny. Najbardziej lubi zwiedzać, chodzić po górach i pływać w Morzu Śródziemnym.
 
Wojciech Wieczorek
 
Instruktor narciarstwa, pływania, turystyki rowerowej, kierownik wypoczynku i wychowawca kolonijny. Od dziecka związany ze sportem: narciarstwem, pływaniem, tańcem towarzyskim, piłką nożną, siatkówką. W wolnym czasie skiturowiec. Podczas sportowej przygody ukończył Bieg 7 Dolin – 100 km, kilka maratonów i półmaratonów oraz triathlon na dystansie olimpijskim.
 
 
Natalia
 
 
Hubert
 
 
Artur
 
 
Marcin
 
CO NAS WYRÓŻNIA?
ZESPÓŁ
Siłą AWsport są ludzie! Nasz zespół tworzą młodzi, zaangażowani ludzie z doświadczeniem pedagogicznym.
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Poświęcamy uwagę każdemu młodemu pływakowi. Dostosowujemy zadania do jego możliwości i motywujemy do działania.
INSTRUKTOR W WODZIE
Bezpieczeństwo to podstawa. Dlatego podczas pierwszych spotkań instruktor AWsport przebywa w wodzie, aby dzieci czuły się komfortowo i mogły liczyć na wsparcie.
ATMOSFERA
Szanujemy się nawzajem. Dbamy o to, żeby pozytywnie spędzony czas na pływalni był połączony z osiąganiem nowych umiejętności pływackich.
Kontakt z nami
STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ AW SPORT
32-050 SKAWINA UL. KORABNICKA 107
Ania 781 119 557, Wojtek 508 607 266
skf.awsport@gmail.com
Znajdź nas na
Wykonanie strony WWW: Devilart